מרכז הידעתלת מימד

האתרים הטובים ביותר להורדת דגמי תכשיטים תלת מימד

שימוש בהדפסת תלת מימד בענף התכשיטים נמצא במגמת עלייה, בזכות שירותים מקצועיים להדפסת תלת מימד במחיר סביר ומגוון הדרכות רחב על מידול ושימוש בתוכנות תלת מימד, גרמו לשימוש בטכנולוגיה להיות נגיש יותר ויותר. עם זאת יצירת דגמי תלת מימד מאפס יכולה להיות עבודה די מאתגרת. משתמשים מתחילים עשויים להעדיף להוריד קבצי הדפסת תלת מימד ולא ליצור אותם בעצמם. אם אתם מחפשים את האתרים הטובים ביותר עבור הורדת קבצי תלת מימד, אלה פלטפורמות להורדה ורכישה של קבצי תלת מימד המובילים והמומלצים לענף התכשיטים.

בפלטפורמות הבאות ניתן למצוא קבצי תלת מימד פתוחים 3DM וקבצי תלת מימד סגורים STL המוכנים להדפסת תלת מימד.

GrabCAD

אחד האתרים הטובים ביותר להדפסת תלת מימד שתוכלו למצוא, ב- GrabCAD, תוכלו לגלות מיליוני דגמים וקבצים הניתנים להדפסה תלת-ממדית בחינם. האתר הוא בין הקהילות הגדולות ביותר להדפסת תלת מימד באינטרנט. הקהילה מורכבת ממהנדסים ומעצבים מקצועיים ועד יצרנים, מלבד קבצים תוכלו למצוא המון הדרכות. Grabcad כולל קבצי תלת מימד מכל הסוגים ובתוכו מאגר גם של תכשיטים.

CGTrader

CGTrader מציגה 1,080,000+ דגמי תלת מימד וכוללת קהילה מנוהלת המונה 2.90 מיליון משתמשים. CGTrader הוקמה בשנת 2011 עם מטרה ברורה להקים מרקטפלייס (שוק מקוון) ידידותי למעצבים המאפשר רכישה ומכירה של קבצי תלת מימד. הצוות של CGTrader מורכב מאנשי מקצוע ושותפים מנוסים מעולם התלת מימד, AR / VR, אנימציה, קמעונאות, הדפסת תלת מימד ותעשיות קשורות אחרות. באתר זה יש המון קבצי תכשיטים לרכישה והורדה בחינם.

Jewelrythis

Jewelrythis ממוקמת בסן דייגו, קליפורניה, ארה"ב, והיא פלטפורמה מקוונת למציאת, ייצור ומכירה של עיצובים של תכשיטים תלת מימדיים – המקום המושלם הן למעצבים והן לצורפים יצרנים. Jewelrythis הוא המקום בו תכשיטנים ויצרני תכשיטים מגיעים בכדי למצוא עיצובי תכשיטים ייחודיים ויפים, זה גם המקום בו מעצבים מעלים את עיצובי התכשיטים שלהם בתלת מימד ומוכרים אותם לשוק עולמי. Jewelrythis מתחזקת קהילת תכשיטים לשיתוף, חיבור ודיון ברעיונות לעיצוב תכשיטים. 

3DExport

3DExport הוא מרקטפלייס בו תוכלו לקנות ולמכור דגמי תלת מימד, האתר הושק בפברואר 2004, וכעת הוא אחד מהספקים הגדולים בעולם של תוכן תלת מימדי באיכות גבוהה. ניתן למצוא באתר מבחר של מאות קבצי תלת מימד של תכשיטים במחירים המתחילים ממספר דולרים בודדים.

האם הכתבה עניינה אותך?

הראה יותר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
  • הרשמה
איבדתם את הסיסמה? אנא הכנס את שם המשתמש או את כתובת הדוא"ל שלך. תקבל קישור ליצירת סיסמא חדשה באמצעות הדוא"ל.